Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elég érdekes bajom van, az...

Elég érdekes bajom van, az orvos is csak pislogott tavaly, amikor mondtam neki. Esetleg másnak is volt ilyen?

Figyelt kérdés

2011 szilvesztere után nagyon beteg lettem és kb két hétig nem mentem ki cigizni sem. Úgy gondoltam, hogy akkor leszokok. Nagyjából fél évig nem cigiztem, utána visszaszoktam. Valamiért a leszokásnak tulajdonítottam később a bajomat is, mint elvonási tünet, de megint előjött kb. vasárnap óta (dec. 22.), pedig megint cigizek.

Nehezen érzem a tapintást. Inkább, csak látom, ha megfogom például a poharat.. Kicsit ilyen zsibbadás szerű érzés. A cigin kívül nincs semmi függőségem és semmit nem vontam meg magamtól. 20 éves fiú/férfi (kinek hogy tetszik :D) vagyok. A karjaimban és az arcomon tapasztalom ezeket a tüneteket. Tavaly az orvos írt fel valami gyógyszert, de nem éreztem túl nagy változást. Emiatt néha koordinációs problémáim is vannak főleg, ha valami kisebb tárgyat kell megfogni. Nagyon idegesítő és remélem, hogy valaki tud valami megoldást! Előre is köszönöm!



2013. dec. 26. 02:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ideggyógyász nem ezzel foglalkozik? a koordinációs probléma miatt kérdem,mert én voltam nála igaz,hogy csak migrénnel,de csukott szemmel kellett tájékozódnom és nézte a reflexeimet is stb..
2013. dec. 26. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

de.

ezzel tipikusan az ideggyógyászatra,neurológiára kell menni,kérni beutalót a háziorvostól.

ott fogják egy tollal bemérni,hogy hol vagy érzéketlen és ilyen problémával valszeg lesz mri is,meg komolyabb kivizsgálás.

2013. dec. 26. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad "félretenni"! A neurológiai probléma biztos,elképzelhetőnek tartom,hogy szóba jön egy sclerosis multiplex,arra jellemző,hogy akár több éves tünetmentességet követ egy-egy fellángolás.
2013. dec. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!