Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Görnyedve járok, nem tudok...

Görnyedve járok, nem tudok kiegyenesedni, iszonyatosan fáj a bal oldalam, és ilyen érdekes szúró fájdalmat érzek. Az orvos szerint nincs szervi baj, a baba is jól van. Lehetséges, hogy ennyire nyomná valamimet?

Figyelt kérdés
2007. okt. 31. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem járj addig utána, amíg meg nem találod az okát. Nem hiszem, hogy ez az állapot hosszú távon fenntartható. Menj urológushoz, belgyógyászhoz akár még ideggyógyászhoz és sebészhez is. Valami oka kell legyen a fájdalomnak. (bár nekem is van egy be nem azonosított fájdlamam a bal oldalamon, de változó intenzitással fáj)
2007. nov. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Az is lehet hogy a méhtartó szallagok nyúlnak de az is ha pl. vesefertőzésed van! Nekem mindkét "jelenség" volt a tágulás még mindig. Sztem azért járj utánna! 12hetes kismama
2007. nov. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nálam is hasonlóak a tünetek,csak annyiban különböznek,hogy a jobb oldalon szúrkál.De már olyannyira,hogy a bordáimba is belehasított a fájdalomtól,annyira kisugárzott oda.Azt hitték (meg mi is),hogy vakbélgyulladás lehet,de voltam laborban,sebészeten,nőgyógyásznál,UH-n,akik azt mondták nincs gond,valószínűleg csak a méhem "tágul"!
2007. nov. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!