Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elmúlik ez az inger és a...

Elmúlik ez az inger és a nyakropogás?

Figyelt kérdés
Pár napja elkezdtem 'tekergetni' a nyakam,mert elaludtam. Csak az a baj h teljesen rászoktam. Folyton érzem az ingert vagy nem is tudom h mondjam,h megint 'tekergessem' a nyakam. Eleinte még nem,de most már össze-vissza ropog. Ez elfog múlni,ha leszokok errol?(leszokni is elég nehéz.. este mikor lefekszem aludni nem tudok megmaradni,folyton érzem h már megint kéne,ha nem csinâlom akk meg olyan furcsa érzést érzek a nyakamban.)
2013. dec. 27. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha leszoksz róla, akkor igen, elmúlik a ropogás. :) Én régen az ujjamat ropogtattam, ugyanígy jött az inger, nagyjából 5 percenként. :D Aztán eltört az egyik ujjam /nem ott, ahol ropogtattam/, ezért nem mozgathattam, és míg meggyógyult, leszoktam róla, mert nem jött inger. Ha pedig most mozgatom az ujjam, nem ropog. Le lehet szokni róla, de nagyon nehéz.
2013. dec. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem,köszi a választ!:) Remélem le tudok róla szokni.
2013. dec. 27. 23:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyaktornát végezz és akkor elmúlik a késztetés a nyakropogtatásra.
2013. dec. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!