Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyakori vizeléssi inger és...

Gyakori vizeléssi inger és szúrós szagú vizelet? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Már egy ideje gyakori vizelési ingerrel küzdök. Voltam urológusnál és felírt egy olyan gyógyszert, ami elvileg csökkenti. Kicsit több, mint 1 hónapja szedem ezt a gyógyszert, de így is több, mint 8 alkalommal járok egy nap pisilni. Lehet, hogy inkább nőgyógyászati probléma?
2013. nov. 25. 13:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem csíp ha pisilek és nem is véres a vizeletem.
2013. nov. 25. 13:46
 2/10 moonlightsentinel ***** válasza:
100%
Szerintem ettől még nyugodtan megtarthatjátok az esküvőt, max. kicsit gyakrabban mész ki a mosdóba.
2013. nov. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jajj, most látom, hogy rossz rovatba írtam... :)
2013. nov. 25. 13:50
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, erre én is kíváncsi vagyok, nekem is ugyan ez van, társulva még valami fájdalommal, de nem tudom megmondani, hogy a petefészkem fáj vagy a vesém...mert úgy az egész, de még a fájdalomcsillapító se sokat enyhít rajta... orvoshoz nem tudok menni, mert szabim már nincs ebben az évben és falun nincs se urológus, se nőgyógyász
2013. nov. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Neked mióta van ez? Én már nagyon féle, hogy mi lehet ez. Először azt hittem csak a sok idegesség, mert éppen munkát keresek, de amikor nyugodt vagyok, akkor is állandóan kijárok, szóval már nem hiszem, hogy idegi alapon van ez.
2013. nov. 25. 13:53
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem jelenleg egy hete van ez, most várom, hogy megjöjjön a menszeszem, hátha elmúlik, ebben bízok, már gondoltam vakbél gyulladásra is... elég kellemetlen, ha dolgozok, vagy mozgok, tehát terhelem, akkor meg megőrülök a fájdalomtól, olyan, mintha nyomná valami a hólyagom
2013. nov. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a vakbélnek nem olyan tünetei vannak, mint ami most nekem van...
2013. nov. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Régóta fennálló probléma, vagy csak pár napos?

Utóbbi esetben lehet egy sima felfázás, ez fájdalommal is jár.

Nálam évek óta ez van különben. Mindenféle vizsgálat után az mondták stressz inkotinencia, ami pszihés alapú és sajnos nem akar javulni

2013. nov. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nos ez nem egy jó hír számomra kedves utolsó válaszoló :( , már csak azért sem, mert én képes vagyok akár 40 fokban is felfázni
2013. nov. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most írtam a nőgyógyászomnak emailt. Majd biztos el kell mennem hozzá vizsgálatra, de nagyon remélem, hogy megoldódik majd ez a probléma, mert ez tényleg nagyon rossz.
2013. nov. 25. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!