Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem régibe viszketet alul es...

Nem régibe viszketet alul es valami fehér darabok jöttek belőlem de el múlt 2nap alatt de megint jelentkezett megint viszket alul és néha jön belőlem fehér darabok?

Figyelt kérdés
ha vennék canesten combit az jó lenne rá?

2013. dec. 28. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy jó a Canesten, ezért inkább orvoshoz menj.
2013. dec. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
regebben nekem is volt ilyen. nem jo ra a canesten... orvoshoz se mentem es 4-5 honap utan elmulott.
2013. dec. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem. Menj dokihoz, jó eséllyel antibiotikumot kapsz, ami egy hét alatt kikezel.

Persze várhatsz is, amíg a szervezeted legyőzi, csak azzal kockáztatod, hogy soha nem lehet gyereked.

2013. dec. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt olyan hogy viszketett főleg éjszaka (a gomba este aktívabb) és ilyen darabos volt a folyásom . mivel ismerem a nődokikat és próbálnak lerázni a canesten kombival ami nekem sosem használt így nem mentem orvoshoz hanem vettem jód tablettát amit az irrigátorba kell rakni, és két napig napi 3 szor az előírásnak megfelelően irrigáltam. Már az első alkalommal olyan "könnyűnek" éreztem a hüvelyemet és elmúlt. Persze ez olyan dolog hogy nem mindenkinek használ de a jód a vírusra gombára féregre bacira is jó mindent kiöl. Tanácsos utána hüvelyflóravisszaállítós kúpot vagy pezsgőtablettát használni. Én nem használtam talán hígított almaecetes vízzel irrigáltam és kész meggyógyultam.
2013. dec. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A jód valóban jó mindenre. Gombára, baktériumra is. Betadíne hüvelykúpot lehet vény nélkül vásárolni a patikában. Azért orvoshoz nem ártana elmenned, mert így csak találgatni lehet.
2013. dec. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!