Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már nemi érintkezésem. A...

Volt már nemi érintkezésem. A menstruációm pontos. Mostanában viszont fehér folyásom van pedig 2hete múlt el a mensim. Valamikor kellemetlen szagú és picit sárgásis. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Pár hónapja húgyúti fertőzésem volt amivel dokihoz is mentem kaptam gyógyszert és rendben volt minden. ( 5percenként jártam pisilni,és fájt is) Múlt hónapban volt még egy ilyen alkalom,hogy 10perc alatt legalább 20x mentem el pisilni azóta nem.Volt már nemi érintkezésem. A menstruációm pontos.

Mostanában viszont fehér folyásom van pedig 2hete múlt el a mensim.. valamikor kellemetlen szagú és picit sárgásis.

segítsetek,mi lehet ez?


2012. júl. 26. 01:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Fertőzés vagy gomba, magától nem fog elmúlni. Nőgyógyászhoz kéne fordulni. Amúgy a fehér folyás önmagában nem jelent bajt, a ciklusod bármelyik napján jelentkezhet. Proléma akkor van, ha szaga van, megváltozik a színe, állaga vagy a nemiszerved viszket.
2012. júl. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!