Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől kaphattam el ezt a...

Mitől kaphattam el ezt a betegséget? (A többi lent. )

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. Hajnalban arra ébredtem hogy fáj a hasam meg mintha böfögnöm kéne csak nem jött semmi. Egy kis ideig ez volt, majd hirtelen hányingerem lett és hajnal 4-től 8-ig 8-szor hánytam és 6-szor ment a hasam. Bevittek a kórházba ott nem tudtak semmit mondani csak annyit hogy bármitől lehet és nem rota. Kaptam 3 infúziót és 2.5 napig bent voltam. Ahogy hazajöttem az anyukámnak és a keresztanyukámnak is ilyen problémái voltak. Azért érdekelne hogy mitől lehet hogy máskor elkerüljem az ilyen betegségeket. A betegség előtti napon moziban voltunk. Ott ittam sok Colát, ettem nachost sajtszósszal, és buszoztam és ettem otthon kacsát. Az értelmes válaszokat köszönöm!

2013. dec. 29. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
26%

szerintem össze-vissza ettél mindent , ha nem eszel mindent össze -vissza akkor nem lesz ilyen."""olát, ettem nachost sajtszósszal, és buszoztam és ettem otthon kacsát""""ez kicsit túl sok minden egybe persze ez "embertől" is függ

gyomor- te tudod mennyire érzékeny stb...

2013. dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ok köszi!
2013. dec. 30. 11:57
 3/3 hosszúhajú ***** válasza:
ha a családban mindenkinek volt ilyen problémája, akkor a közös kajátokban lehetett valami, ami már nem volt okés.
2014. jan. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!