Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hangokat hallok, mi lehet ez?

Hangokat hallok, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Szóval nem úgy hallok hangokat, hogy beszélnek hozzám, ilyesmiről szó sincs.. inkább ilyen hanghatások, vagy nem is tudom minek mondjam... általában ilyen "agresszív" hanghatások, csatazaj, meg kicsit hasonlít a psycho-ban a tusolóban késelős jelenet közbeni zenére.... és mikor ez rám jön akkor mindig fokozatosan egyre agresszívebbnek hallom, és ilyenkor ha magamban mondok vmit azt is ugye ilyen erős agresszív hangon hallom vissza.... teljesen magamnál vagyok ilyenkor, tudatomnál vagyok, mondogatom magamnak hogy mindjárt elmúlik, egyszer kétszer el is múlt elég hamar... eddig olyan max 5-6x fordult ez elő ... de ezen kívül semmi bajom nincs, illetve az egyetlen dolog ami még aggaszt hogy ha hirtelen felállok vagy lehajolok de köhögés tüsszentés esetében is előfordult hogy ilyen nagyon nagyon éles fájdalom csap bele a fejembe, aztán utána olyan érzés mint amikor szétütnek 1 tojást az ember fején és folyik.. nem tudom, ez összefügg-e, vagy van-e jelentősége, de gondoltam elmondom hátha van hozzá köze.... egy darabig attól féltem, hogy agydaganatom van, de elég sok helyen utánanéztem a tüneteinek, és kb egyet se produkálok közülük ... mi lehet ez? :(

2014. jan. 1. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
meg akar szállni egy démon!!!vagy csak fáradt vagy és halucinálsz...
2014. jan. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ne már légyszíves, nekem ez egy cseppet sem vicces ... Komoly válaszokat kérek...
2014. jan. 1. 15:30
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Tinnitus
2014. jan. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Talán menj el a fülészetre
2014. jan. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben orvosnak mondanám el ezeket a dolgokat.
2014. jan. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Talán ha ez a dolog kapcsolódna szőrösödéssel is, akkor azt mondanám, hogy a farkasemberré válás esete forog fenn. Így azonban nem tudom. Légy türelemmel, pár hét, és kialakulsz.
2014. jan. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
3/6-s válaszoló! Rákerestem mi az a Tinnitus, és durva de pontosan ezt érzem! Remélem "csak" erről van szó, de mindenképpen elmegyek orvoshoz! nagyon köszönöm!
2014. jan. 1. 15:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a skizofrénia egyik tünete is.
2014. jan. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!