Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális az, ha hangokat...

Normális az, ha hangokat hallok a fejemben? Nem hallom őket konkrétan hanem egyfajta morális vita alakul ki bennem és egy "láthatatlan erő" mindig a jó felé vezérel. Ez mással is így van? Ez jelentené azt, hogy "megszólal a lelkiismereted"?

Figyelt kérdés
2013. nov. 3. 06:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Félek nehogy a pszichózis jele legyen.
2013. nov. 3. 06:38
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak a lelkiismereted.
2013. nov. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ajj nekem is ez meg, és a hülye fülzúgás miatt nem hallom öket rendesen. egyszer hallottam öket tisztán, be*tam hogy mi fogyik ott... volt két föszereplö s egymással különbözö hangnemben beszélgettek mint két régi ismerös. s akkor jött az, hogy húú hát én öket tök átérzem mintha a részeim lennének (kitudja). s próbáltam mindkettöre úgy 'hatni' hogy egymással jól kijöjjenek, s már tök jól kijöttek s nevettek nagyokat, amikor bejöttek más szereplök is, és ez bezavart mert sokan voltak s nemtudtam tovább figyelni az egyensúlyra.


az volt ebben az egészben a legkomolyabb, hogy ezek a szereplök minden legapróbb érzelmi rezdülésemre reagáltak, nem tudtam tehát letagadni magam elött hogy mik mennek végbe bennem. ekkor értettem meg hogy az emberek többsége hogy takargatja maga elött az érzelmeit.

2013. nov. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kimaradt: az elsö két szereplö egy férfi és egy nö volt. tehát mintha a férfi és a nöi részem kommunikált volna egymással. mikor kijöttek egymással az egy nagyon kellemes megbékélt megelégedett érzés volt :)
2013. nov. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs gond, én is szoktam "vitatkozni magamban", de ha úgy hallod konkrétan, mintha beszélnének, az nem normális.
2013. nov. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem a fülemmel hallom őket hanem gondolati úton.
2013. nov. 3. 10:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha csak magadban vitatkozol, az normális.
2013. nov. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolati úton és in hallok.
2013. nov. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!