Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állandó, hörghurut-szerű...

Mel81 kérdése:

Állandó, hörghurut-szerű köhögés hónapok óta, a torkom örökké hurutos, nem bírom felköhögni. Föleg este, és reggel jelentkeznek az ebből adódó fulladásos köhögések, de napközben is gyakori és már szinte kínos számomra. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
2014. jan. 1. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg reflux?
2014. jan. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Asztma is lehet. Pulmonológián kivizsgálnak.
2014. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A reflux nem kizárt,mert a savam bizony sok...... Asztmától meg nem lenne hurutos a torkom,nem?
2014. jan. 1. 17:03
 4/4 anonim válasza:

Én úgyan így vagyok már decemberóta. Napközben a munkatársak előtt nagyon kínos látom, hogy zavarja őket.

Már többféle köptetőt megittam, akkor volt jó mikor köptetőtt illetve köhögéscsillapítót ittam, pl. dr, Theis - lándszásútifű. Már nagyon megilyedttem mi bajom lehet és Én is utána néztem már mindennek.

De, most rendeltem Angliából Manuka mézet (hát nem volt olcsó sőt, kimondottan drága volt szállítással együtt)

Vettem egy minőségi vitamint (ha kell privben megírom a nevét)ez útóbbi jó árban volt!

Úgy nézki ez használ! Csak azt vettem észre 1-2 napután egy reggel, hogy köhögnöm kellett és szinte meglepett milyen könnyen feljött váladék. Csak este gondolkodtam el rajta, hogy egésznap nem köhögtem! Nem éreztem, hogy le van rakodva valami a tüdömben vagy a hörgökön és a torkom sem kapart.

Most pár 2 hete fogyasztom ezeket, vannak napok amikor még reggel köhögök egy kicsit, de aztán egésznap nyugalom van. Úgyérzem fokozatosan kitisztulok és megszűnik a köhögés.

2014. jún. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!