Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi állhat ezeknek a hátterében...

Mi állhat ezeknek a hátterében? Tüneteim bőven vannak, az orvosok mégsem tudnak mit mondani rá. Kifejtés lent.

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. Táplálkozásom , testsúlyom normál. Szeptemberben egy éjjel közepén arra ébredtem, hogy rettenetesen fájt a hasam bal oldalt..anyukámnak szinte már négykézláb mentem el szólni, a fájdalmat nem tudom semmihez sem hasonlítani ( nem szúrt, nem görcsölt ), amíg ő gyógyszert keresett nekem, addig én wc-re mentem nagy nehezen, majd ott összeestem. 2-3 percig ájult voltam, olyan szerencsétlenül estem, hogy fejemet több helyen is bevertem, de ennek nagyobb következménye nem lett. Ügyelet kihívva, vércukormérés..1,4 volt a vércukrom. Másnap háziorvos beküldött kórházba 5 napos kivizsgálásra. Kismilliószor vért vettek, különféle vizsgálatok, majd 5 nap után úgy engedtek el, hogy nem tudják mitől eshetett le ennyire a vércukrom. Még elküldtek gyermek endokrinológushoz, ő sem segített. ( vmi nincs rendben a hormonjaimmal, túlzott szőrösödés figyelhető meg , és a menstruációm már 3 éve megvolt, de az utóbbi fél évben mégis keszekusza lett, semmi rendszer nincs benne ). De amint mondtam, az endokrin orvos erre azt mondta normális..Viszont amióta ez a dolog történt, azóta nagyon gyakran, naponta többször zsibbad a lábam ( hozzáteszem ok nélkül, egyszer csak egyik pillanatban elkezd zsibbadni ). De olyan durván, hogy már a combom, fenekem is zsibbad, ami azelőtt nem volt sohasem. Ezenkívül nagyon gyakran szédülök, fáj a fejem, párszor azt érzem, hogy mindjárt elájulok, akkor próbálok nagy levegőket venni és vhogy elmúlik.A szédülés egyre gyakoribb. Érzem magamon sokszor azt is, hogy kialvatlan vagyok, bár ezt betudom annak, hogy ebben az évben kezdtem a középiskolát. Az utóbbi hetekben rémálmok gyötörnek, de szinte minden éjjel, utánanéztem és azt írták, ennek a hátterében lehet endokrin betegség..a rémálmok miatt a közérzetem rossz, sokan mondják, hogy olyan lettem mintha " haragban lennék az egész világgal "

Szóval tüneteim vannak bőven, de az orvosok mégis azt mondják semmi bajom. Kétségbe vagyok este. Kicsit keszekusza lett a történetem, de kérlek segítsetek , ha tudtok.


2014. jan. 4. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:

bár a vércukorszint leesését nem indokolná, de ha az csak egyszeri alkalom volt, a többi tünet tipikusan sóhiányra utal szerintem, próbáld ki fogyassz több sót és vizet... pl 1-2 kiskanál sót keverj el 1 üveg ásványvízben és minden nap igyál meg 1 ilyet 1 héten át, ha nem múlik el tőle akkor nem ez a gond, de egy próbát megér...

Én sem hittem el, mikor nekem tanácsolták de szinte ugyan ezek voltak a tüneteim:

szédülés, fejfájás, folyamatos bágyadtság és végtagzsibbadás, és a só fogyasztástól teljesen elmúltak ezek a dolgok...

2014. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor holnaptól ezt kipróbálom egy héten keresztül :)
2014. jan. 5. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!