Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezzel azt akarták mondani,...

Szolnoki.dia kérdése:

Ezzel azt akarták mondani, hogy meghal?

Figyelt kérdés
a tatámnak áttétes rákja van,az orvosok azt mondták már nem lehet műteni se.

#sji
2013. aug. 13. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen...
2013. aug. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos, ez úgy hangzik. :( Alternatív terápiák szóba jöttek esetleg? Deutériumcsökkentett víz, ganoderma gyógygomba és hasonló? Persze nem tudom, tatádnak milyen súlyos jelenleg az állapota, de hátha találtok valami használhatót ebben az irányban, ami meghosszabbíthatja az életét.
2013. aug. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sajnos igen :-(
2013. aug. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csak a kemoterápiát mondták.
2013. aug. 13. 15:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg próbáljatok utánanézni azoknak, amiket mondtam. Ha a tatád még nincs végstádiumban, akkor érdemes megpróbálni legalább tudakozódni.
2013. aug. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és amugy a kemoterápia az gyogyit vagy még ront a helyzeten ??
2013. aug. 13. 15:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én láttam már olyan tudományos cikket, amely szerint ront, mert az egészséges sejteket megöli. Szóval nem tudom. Keressetek olyan orvost, aki az alternatív gyógyászatot sem veti meg, az talán tud érdemben nyilatkozni.
2013. aug. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!