Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mér vagyok ilyen szerencsétlen?

Mér vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
elvagyok átkozva vagy mi már több mint egy éve nincs egy rendes napom hogy ne történne olyan dolog ami nem lenne rossz szó szerint ha aszt mongyák nekem hogy egy kanalat is tegyek arrébb tuti hogy lefogom ejteni és nagy dolgoknál is így van. valami kezelés vagy átok levéttel vagy ilyesmi segít ? és hogyan kellene ?
2014. jan. 5. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Valószínűtlennek tartom, hogy átok ül rajtad. Amennyiben mégis így gondolod, fizess sokezret egy kuruzslónak, hogy vegye le rólad.

De ha kicsit józanabb gondolkozású vagy, akkor kicsit szedd össze magad, rendszerezd a dolgaidat, oszd be az időt, aludj és sportolj sokat, táplálkozz helyesen stb.

2014. jan. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem betegség,ilyen betegség nem létezik.Nálam is hasonló a helyzet,csak nálam 4 éve.
2014. jan. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem akarom, hogy a szüleim valami kuruzslórol is tudjanak. mit gondolna rollam a család ? de így nem mehet toább valamit lépnem kell tennem kell de akármit csinálok nem jó! 16-éves vagyok.
2014. jan. 5. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!