Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tudnátok nekem olyan oldalt...

Tudnátok nekem olyan oldalt vagy orvost ajánlani akinek leírom a tüneteimet email-ben és email-ben is válaszol?

Figyelt kérdés
Mert néztem sok orvosos oldalt a neten és mindegyiknél üzenőfal van meg hasonlók én meg nem szeretném,hogy a problémáimat mindenki lássa.
2014. jan. 6. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Sokkal gyorsabb és célratörőbb, ha élőszóban és személyesen lehet elintézni a dolgot. Annyi mindent kell figyelembe venni egy orvosnak, hogy a levelezgetés során nem tud koncentrálni, hiszen napokig vagy még tovább eltarthat a dolog. Ráadásul az u.n. szemrevételezés során sok minden kiderül a "betegről" minden kérdezés nélkül és ezek olyan fontos információk, amik nem maradhatnak el. Finoman szólva is nagyon naiv az az elképzelés, hogy emailben meg lehet oldani egy orvosi ügyet.
2014. jan. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
webbeteg.hu és a nevedet nem fogják kiírni
2014. jan. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el személyesen orvoshoz, mert az interneten felállított diagnózis nem megbízható!
2014. jan. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már megoldódott.
2014. febr. 24. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!