Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet a nagymamámnak...

Mitől lehet a nagymamámnak "üveges" a tekintete?

Figyelt kérdés

nagyon beteg. 2 hétig volt kórházban és borzasztóan bántak vele....

nagyon megviselt szegény és amikor újra láttam, alig tudom leírni. mntha nem élne! egyszerűen olyan üres a szeme, a tekintete...szívszorító a látvány :(


tehát a nagymamám alig tud menni az izületei miatt, víz van a tüdejében /+ nagy dohányos.. :((/ és szívelégtelensége van, valamint ami most újabban kialakult nála egy folt a szivén...

ezt sikerült eltávolítani és valamennyire szüntetni a fájdalmait

csak kérdem én, hogy amivel úgymond meggyótították az lett rá ilyen hatással? vagy mi lehet vele? az orvosok alig mondanak valamit anyukámnak, pedig nagyon aggódunk érte..mellesleg fogyott is..beesett az arca.



KÉREM, ha valaki, aki tud erre valamiféle észszerű magyarázatot az segítsen, mert utoljára akkor láttam ezt az üveges tekintetet, amikor a nagymamám bátyja 3 évig feküdt szinte élőhalottként cukorbetegség miatt kórházban...


2014. jan. 9. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Lelkileg már nem itt van.


Nem ide vágyik....


Feladta...


[link]

2014. jan. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:"( IStenem én is úgy látom, annyira félek :"( :"(((
2014. jan. 9. 23:01
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Amit tudnotok kell: a nagymamád nagyon beteg. Legalább két létfontosságú szerve: a szíve és a tüdeje is beteg. Valószínűsítem hogy COPD-s, a szívelégtelensége miatt tüdőoedémázott, és szerintem pericardialis folyadékgyüleme lehetett, amit gondolom lecsapoltak. Ez mind az alapbetegségei következménye. Ezek a betegségek egy bizonyos ideig kezelhetők, de nem gyógyíthatók. Tehát nem gyógyították meg a mamádat, hanem a krónikus betegségéből adódó akutan fellángoló problémáját kezelték/kezelik. Ez minden esetben nagyon megviseli a betegeket. Borzasztóan megterhelő a szervezetnek, a mamád biztos vagyok benne hogy iszonyú gyengének, elesettnek érzi magát és elfáradt.

Erre még halmozottan jönnek a fájdalmai...

Szerintem próbáljatok minél több időt vele tölteni, ösztönözni, és nagyon fontos hogy pontosan beszedje a gyógyszereit, mert ha kiugrik a vérnyomása, megint dekompenzálódni fog.

2014. jan. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!