Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Porckorongsérv gyógyítható?

Porckorongsérv gyógyítható?

Figyelt kérdés
Úgy értem elmúlik (vagy legalább nagy mértékben javul) különböző gyógyszerkészítmények által, műtéti beavatkozás nélkül? Természetesen nem szélsőséges esetre gondolok, hanem egy "átlagos" sérvre.
2014. jan. 11. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszerektől nem múlik el a sérv, legfeljebb a gyulladás, az erős fájdalmak csökkennek egy időre.
2014. jan. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem drasztikus, akkor szeretik fél éven belül megműteni:-)Mert elmúlik magától...Zeel.Homeopátiás.Tabletta,(kenőcs)vagy injekció.Az utóbbi receptköteles,de ivókúraként is lehet használni.Ha akut fájdalom van-akkor Traumeel.
2014. jan. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet a speciális gyógytornával? Az sem gyógyítja 100%-osan?
2014. jan. 11. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen csinalod nem jon elo a problema. Nekem gyogyfurdo segitett, uzsas es masszazs, de csak a 15.kezeles utan jott meg a hatasa. ez egy eve volt, borzasztovolt, mert a diklofenak keszitmenyek csokkentettek a fajdalmat, de ahogy abbahagytam ujbol fajt. aztan voltam csontkovacsnal is es azota teljesen jol vagyok. Nemtudom, hogy a furdo vagy csontkovacs segitett mai napig is, de sokan dicserik az utobbit. legkozelebb oda fogok menni, mert mostanaban fulproblemaim vannak igy nem uszhatok mar.
2014. jan. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csontkovács sérvnél tilos. Megrángat, és kiszakadhat. Manuálterápia lehet, az nem olyan drasztikus, de akinél én voltam, azt mondta, hogy ő nem vállal sérves betegeket.
2018. szept. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!