Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit kellene csinálnom a...

Mit kellene csinálnom a keléssel? (többi lent)

Figyelt kérdés
már egy hete kelés(vagy valami hasonló) van a herezacskómon. El is mentem vele urológiára akkor még nem volt ekkora meg nem is éreztem hogy pontosan mi lehet az. Én akkor pl valami daganatra gondoltam mert a here zacskóban nyirokcsomó nincs és ahhoz hasonlított a leginkább. Most már kb 3cm hosszú és 2cm széles. Letud húzódni egy kelés a heregolyóra vagy attól ne féljek? már eléggé közel van a heregolyómhoz. Ha elmegyek orvoshoz akkor bőrgyógyászatra menjek(urológus azt mondta oda tartozik) vagy egyből a sebészetre mert úgyis vágni fogják? Kelés vissza tud húzódni vagy mindenképp kifakad vagy felnyitják? Eléggé parázok az ilyen jellegű dolgoktól hogy műtét vagy egy kisebb beavatkozás stb. pedig bírom a fájdalmat, átszúrtam anno magamnak az ajkamat mert piercinget tettem bele meg van 9 db tetoválásom de az ilyen orvosi beavatkozásoktól félek. Köszönöm előre is a segítséget.

2014. jan. 12. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Bármelyik orvoshoz, de sürgősen!!


("van 9 db tetoválásom" - az orvos és a műtét után csináltathatod a tizediket... )

2014. jan. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindenképp műtik? Antibiotikum nem írnak fel hogy hátha attól visszahúzódik? Már másfél hete jött ki de még mindig nem fakadt ki. Akkor már nem is fog magától?
2014. jan. 15. 12:32
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy húzódik le a heregolyóm felé. Már majdnem ott van és nem tudom hogy egy kelés rá e tud húzódni vagy sem. Ma már nem tudok orvoshoz menni, nem lesz gond belőle?
2014. jan. 15. 12:36
 4/6 anonim ***** válasza:
"Ma már nem tudok orvoshoz menni, nem lesz gond belőle?" - nem lesz gond, ha nem érsz rá orvoshoz menni, tárt karokkal várnak a temetők! :(((
2014. jan. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Te szerintem csak szórakozol velem. Lassan 2 hete jött ki és eddig nem lett semmi bajom egyébként meg voltam orvosnál akkor csak urológián. az urológus mondta hogy bőrgyógyászatra tartozik de úgy vettem ki a szavaiból hogy nem annyira sürgős. Egyébként meg a családban szokott lenni 2 rokonomnak is és általában kifakad magától.Unokatestvérem szikét is vett mert olyan sűrűn előjön a cukorbetegsége miatt hogy otthon felvágja magának. De menni fogok orvoshoz mindenképp csak tegnap nem tudtam.
2014. jan. 16. 13:31
 6/6 anonim ***** válasza:
OK. Így már érthetőbb. :) Menj akkor a bőrgyógyászatra, nem kell beutaló.
2014. jan. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!