Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sebészi bypass, vagy ERCP?

Sebészi bypass, vagy ERCP?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy volt egy epekő műtétem 2011-ben, amit az orvos elrontott és beszűkült az epevezetékem, mert véletlen egy metszést ejtett rajta. Azóta 7 ERCP-n vagyok túl és még most sem jó, ezzel próbálják tágítani, de folyamatosan vissza szűkül és görcsöl is. Nem tudom rendesen dolgozni járni, mert bármikor begörcsölhet és akkor irány a kórház újabb beavatkozás stb... A másik lehetőségem, ha bypass műtéttel helyre hozzák, viszont attól félek és nem igazán bízok egy sebészben már, mert az epekő műtétet is egy főorvos rontotta el. Arról nem beszélve, hogy nagy vágás lenne a hasamon, nem csak ez a három kicsi. Ti mit javasoltok? Melyik lenne a jobb megoldás?

2014. jan. 13. 13:02
 1/1 anonim válasza:
Szia mi lett veled azóta? Én is túl vagyok ezeken..
2018. febr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!