Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Voltam dokinál hereviszérel...

Kiskuka kérdése:

Voltam dokinál hereviszérel és megfogta és monta h igen van de nemkell sebészi beavatkozás elég olyan gayát hordaniom ami megtartya a zacsit de megse kérdeszte h fáj e vagy valami akkor most?

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Akkor vagy most?
2013. jan. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Keress másik dokit,ez egy favágó.majd kérdezett volna minden,ha kezedben szorongatod a borítékot .

A mágánrendelésén már időpontott is adott volna műtétre.

Minden urológus a laza gatya hordását mondja,eü.dolog miatt

Ő meg pont az ellenkezőjét javasolja.Nincs itt valamiféle

ellent mondás ? Egy herevíszér soha nem fog megszünni,ha az okát nem szüntetik meg.Ez a here károsodásához vezetnek

rosszabb esetben még az eltávolitásához is .Az ilyen herék nem termelnek egészséges spermiumokat,hisz pang a herében a vér .

2013. jan. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik hereviszért kell hál istennek műteni,azért hogy megnyugodják nyugodtan keress fel egy másik urologust.Bár az is igaz,hogy szeretik a pénzt és előfordulhat hogy nem is kell műteni a másik meg a pénz miatt akarna műtétre küldeni.Egyik ismerősőnmél történt 3 mentek dokihoz,kellett suli felvételhez,hogy az orvos azt mondta sérve van műteni kellene,és nem ő volt az egyetlenmár mindent meg is akart volna beszélni,műtenené őket,minden részletet,mennyiért stb,aztán a másik dokihoz mentek az meg azt mondta nincs semmi bajuk
2013. jan. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értelek csak hogy én érzem h van fájis és lehet latni is ugy bevan dagadva de voltam masik dokinal aki 1 fiatal hhölgy volt és monta h mekell müteni mert késöbb akár gyerekem se lehet és nem kell fizetnem a mütétért ugyhogy ahogy az elözö komentelö irta ez 1 favagó volt akinel elsönek jártam
2013. jan. 21. 20:48
 5/7 A kérdező kommentje:
voltam masik dokinal akia dott idöpontot ultrahangra és monta is h müteni kelll igaza volt az elsö komentelönek ez télleg 1 favagóó ami azért elég szomoru dolog h igy leszarja a betegeit
2013. jan. 22. 23:53
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor sok sikert a műtéthez.Sajnos akármilyen egészségügyi bajunk is legyen ma már jobb ha több orvost keresün fel,mert nagyon ráfázhatunk,vagy nem foglalkozik velünk,vagy akár indokolatlanul elég drasztikus megoldást is választhat.
2013. jan. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"megse kérdeszte h fáj e..."

A tüneteidet neked kell elmondanod, a doktor is ember, van, hogy elsiklik valami felett, nyugodtan kérdezz rá kérszer is, ha valami nem tiszta.

2013. jan. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!