Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez normális ebben a korban?...

Ez normális ebben a korban? Vagy valami betegségem van?

Figyelt kérdés

18 éves leszek, hosszú, vörösesbarna loknisan göndör, dús, vastag szálú hajam van. Egy éve észrevettem, hogy van néhány ősz hajszálam (Teljesen fehér), most azonban már látszik, hogy foltokban őszülök.

Sosem volt festve a hajam.



2014. jan. 15. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez lehet genetika is és az is hogy sokat idegeskedsz. Döntsd el Te melyik lehet igaz rád. Ha genetikai akkor nem tudsz mit tenni, egyébként meg ne idegeskedj annyit.
2014. jan. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vannak akik korán őszülnek. Amíg nem feltűnő és nem zavar olyan nagyon, addig szerintem nem kell vele foglalkozni.
2014. jan. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem normális,mindenképp mutasd meg valamilyen orvosnak,lehet hogy ez tényleg valami betegség lesz.
2014. jan. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell paráztatni. Ha annyira fél úgyis elmegy orvoshoz, de ne temessük már szegényt előre. Én is őszültem már 17-18 évesen. 25 éves koromban fél oldalt már szinte teljesen ősz volt a hajam és tessék még mindig élek...
2014. jan. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, lehet, hogy a sressz miatt van, mert a családomban senki sem őszült hamar.

Mindenkinek ment a zöld.

2014. jan. 15. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!