Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Gipsz mánia, a gipszelt láb...

Gipsz mánia, a gipszelt láb látványa felizgat, van valakinek ilyen? Mitől lehet ez? Ez normális dolog? Vagy valami betegségem van?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülyének fogtok nézni,fogalmam sincs hogy mi a bajom,de egyszerűen ha meglátok egy begipszelt lábú jól kinéző nőt,akkor felizgat a látványa... Valakinek ismerős ez a dolog?

#láb #gipszelt láb #gipsz mánia
2014. jan. 13. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
csak gipszelt nöre van ez vagy amugyis a nökre mert mondjuk rég voltál avgy egyáltalán nem voltál még növel és ki vagy éhezve? semmmiképp nem általános dolog és elég fura, de azért nem biztos hogy betegség.
2014. jan. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát igazából alapból a nőkre is,de ha úgy látok egy csinos nőt hogy be van gipszelve a lába, akkor még jobban felizgat! Lehet hogy ciki ez,de tényleg így van! Már csak azért kérdeztem meg mert már eléggé aggaszt hogy valyon csak én vagyok ilyen bolond? vagy másnak is van ilyen?
2014. jan. 13. 22:09
 3/12 anonim ***** válasza:
Másnak is van ilyen. Elég rossz így élni, mondjuk csak akkor, ha nem kapod meg amit akarsz és ha már nem kapod meg, rossz eltérni az átlagtól. Fétisnek hívják a dolgot, gipszfétis. Nekem ezen kívül még lábfétisem is van, azaz tetszenek a női lábak. Férfi vagyok, mindkét esetben csak az ellenkező nemű ember iránt érzek vonzalmat, férfi iránt semmit.
2014. jan. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen-igen! Nekem is csak ellenkező nemű személy esetében van,azaz ugye nőknél, férfinál abszolút nem! Nemtudom hogy sok embernél van-e ilyen,én azthittem hogy ez nálam valami betegség,vagy valami elmezavar vagy valami ilyesmi lehet,vagy ez mitől alakulhatott ki? betegség?
2014. jan. 14. 00:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom mitől alakulhatott ki, még csak tippem sincs. Nem tartom betegségnek, valamiért ez így alalult. Homály az egész dolog miértje, csak azt tudom, hogy létezik ilyen én meg pont beleestem abba a százalékba akiknek van.
2014. jan. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én is! Nekem olyan szinten van ez a mánia, hogy már magamnak is begipszeltem a lábam,pedig nem volt eltörve sem, meg semmio baja nem volt! Csak kíváncsi voltam milyen érzés meg ilyesmi! természetesen nem itthon, hanem egy másik városban,egyszerűen ez okoz örömöt,és ha már egy ideig nem csinálok ilyesmit, már hiányzik,mintha valami függőség lenne, vagy nemis tudom! Tudom beteges dolog ez, nem is mertem soha elmondani senkinek,totál hülyének néznének!
2014. jan. 14. 01:04
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem nézlek hülyének mert ugyanezt csinálnám ha lenne rá lehetőségem, de egyelőre még a szőlői házban tengetem az életem és legfőképp az anyagiak miatt nem tudok szabadon tevékenykedni. Nekem itthon még csak a kezem volt lehetőségem begipszelni, de csak rövid időre. Bízom benne ami késik azért nem múlik. Nem akarom én eltörni semmim, csak érezni a gipsz fogságát. Ezt lehet törés nélkül is. Sokaknak ez fura, velem (velünk) ellentétben soha nem akarják megtudni milyen a gipsz.
2014. jan. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen,mások ezt nem akarják megtudni! De nekem ez mellett még van egy olyan dolog is, hogy pl nem merek nyáron se papucsot felvenni,vagy nem merek strandon se leveztközni mert zavar ha látják a lábamat,nemtudom miért,de már egész kicsi korom óta van ez, ha kis koromba is rám akartak adni szandált, sírtam, meg minden bajom volt,és már 25 éves vagyok,de még a mai napig sem múlt el ez! Ez is ismerős dolog?
2014. jan. 14. 10:21
 9/12 anonim ***** válasza:

Fogjuk rá, hogy nekem is van ilyen, de csak a testi adottságaim miatt. Strandon nem voltam már évek óta, mondhatni azért mert nem akarok vagy nem merek levetkőzni. A lábammal sem vagyok megelégedve, nem szívesen mutogatom, de szerencsére találtam egy olyan farmert ami takarja a kérdéses részt de még rövidnadrág, így már nyáron simán járkálok úgy, hogy valamennyi látszik a lábamból. A férfi szandáloktól menekülni tudnék, semmi pénzért nem vennék fel egyet sem. Papuccsal nincs nagyobb gond, kicsit rá kell beszélnem magam de aztán amíg az idő engedi, abban járok.

Ha egy kicsit is megfelelnék magamnak valószínűleg semmi gond nem lenne, de ha problémák vannak külsőleg az emberrel és emellé jön még valamennyi önbizalomhiány, rögtön nehezebb a dolga.

2014. jan. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
En nem hallottam meg ilyenröl, de biztosan van valami oka. Talan az tetszik, hogy a nö egy picit gyenge, magatehetetlen, korlatozott valamiben tehat kiszolgaltatott neked, mint ferfinak.
2014. jan. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!