Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szapora szívverés? Miért?

Szapora szívverés? Miért?

Figyelt kérdés
Anyukámnak mostanában elég gyakori, hogy felgyorsul a szívverése.140 körül van. Az orvos sem tudja pontosan miért. Ma is rosszul volt. Azt mondta az orvos, hogy rá kellett volna kötni az EKG-t, csak ugye segíteni kellett rajta (injekció, hasonlók) és erre nem volt idő. Sajnos így nem lehet megállapítani, hogy miért van ez nála. Ha például rokonotoknál, ismerősötöknél volt ilyen és tudtok erre magyarázatot írjatok már!
2014. jan. 16. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
A pajzsmirigy működése rendben van Anyukádnak? A túlműködés okozhat szapora pulzust.
2014. jan. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem rendben. Sosem mondta, hogy ezzel baja lenne.
2014. jan. 16. 10:17
 3/8 A kérdező kommentje:
Majd megmondom neki. Köszi!
2014. jan. 16. 10:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy, szorongás, stressz, szívritmus problémák. Egy labor vizsgálat, meg egy EKG nem értana.
2014. jan. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezen a héten volt vizsgálaton. Terhelésen meg ráfognak kötni egy 24 órás EKG-t. Egyébként hipertóniás is. Az EKG meg mit sem ér , ha abban a pillanatban nincs rosszul. Persze ne is legyen, csak hát ugye így nem lehet megállapítani.
2014. jan. 16. 10:31
 6/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok.Én is kaptam 24 órás EKG-t egyáltalán nem vészes. Így télen meg egy bő pulcsi alatt nem is látszik. És hamar elmegy egy nap. Én pont aznap nem éreztem "olyan" rosszul magam, mégis rossz lett az eredmény. Úgyhogy igen, ez a legjobb mód arra, h elcsípjék a ritmuszavart.
2014. jan. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy rájönnek már mi lehet a baja. Régen már volt rajta ilyen csak akkor nem mutatott ki semmit.
2014. jan. 16. 11:57
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként teljesen igazad van, erre ez a legjobb megoldás.
2014. jan. 16. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!