Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem akar feleséget/barát...

Miért nem akar feleséget/barátnőt csak szexpartnert?

Figyelt kérdés
Van egy 40 év körüli pasi aki tetszik de csak szexkapcsolatot akar.Miért ?Tudtommal soha nem is volt felesége.Csak nem értem egy egészséges pasi nem ösztönösen családot akar ?Főleg 40 évesen már ? Nem csak velem szerintem mással se akar.érdekel mit gondoltok miért.és légyszi normális válaszokat .
2014. jan. 16. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy valamit lehet benne tisztelni, az őszinteséget.

Van sajnos olyan is, aki ugyanígy akar élni, de mást mond róla.

Szerintem akik ösztönösen vágynak a családra, azok inkább a nők.

2014. jan. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen pasik. Nekem is van egy 44 éves munkatársam, eddig csak élettársa, barátnője volt/van. Esze ágában sincs nősülni, gyereket nem akar! (Mondjuk szerintem jobb is, hogy nem szaporodik! :)) Kérdeztem tőle, hogy nem szeretné ha lenne családja, gyereke? Azt mondta, de halál komolyan, hogy ő még túl fiatal ehhez!!! Nem akarnak a mai pasik felelősséget vállalni, úgy akarnak élni mint a huszas-harmincasok.
2014. jan. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak érdekel ez miből fakad ..?mert szerintem nem egészséges....meleg nem lehet, max biszexuális....amúgy mindenben nagyon tárgyilagos...ezt mondjuk a szakmája is megköveteli
2014. jan. 16. 17:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért,mert nem minden egyed egyforma.

Ez nincs belé kódolva az emberbe.Csak egy társadalmi nyomás volt,aminek szerencsére vége,kevesebb lesz a boldogtalan ember,mindenki úgy élhet,ahogy akar.

2014. ápr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!