Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitol van ennyi ideje orrdugul...

Mitol van ennyi ideje orrdugulasom?

Figyelt kérdés
Kb. 1 honapja nathas voltam. Orrdugulasom volt, gondoltam natha ezzel jar, stb. De azota sem mult el, es mar nagyon zavaro. Eloszor orrcseppet hasznaltam, majd Sinex Wick orrspay-t. Miutan hasznaltam elmult az orrdugulas, de par oraval kesobb ujra. Tudom, hogy 1 hetnel tovabb nem hasznalhatom sem az orrcseppet, sem az orrsprayt, de akinek mar volt ilyen, az tudja,hogy milyen rossz. Forduljak orvoshoz ezzel? Valoszinu, raszoktam az orrspray-re. Nyalkahartya-duzzanat? Vagy orrsoveny ferdules? Mar nagyon zavaro. Koszonom!

2014. jan. 16. 17:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Meleg hajszárítót irányíts az arcodra 10 percig. Jó még az infra, vagy a Bioptron lámpa kezelés is.
2014. jan. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!