Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitol alakulhat ki valakinek...

Mitol alakulhat ki valakinek lelki problema? Es mi a lilki problema tunetei?

Figyelt kérdés
2013. dec. 30. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:

tapasztalatból mondom:16 éves fiú vagyok,anyám kétszer elvált,5 általános iskolába jártam és 4 ovodába,ez a 2-dik középiskolám, anyám napi szinten veszekedik és veszekedett ,három testvérem van,és többször ott találtam magam hogy például az utcán (oknélkül ideges voltam -többször előfordult,plusz a legrosszabb nevelési formában részesültem

, és néha anyám ég mindig mondja,(pl:kukás leszel hogyha nem tanulsz és ezekhez hasonló. Hogy mi ebbe a rossz? A megfélemlítés kis koromtól fogva, és ehez a napi veszekedések,stressz, (és még azt nem is írtam hogy anyámnak ezen kívül több kapcsolata is volt.És anyjával és apjával is veszekedik és nagyon so stressz van még.A LÉNYEG HOGY CSAK ISTEN PATRANCSOLATAINAK MEGTARTÁSA OKOZHAT LELKI BÉLESSÉGET, MÁSOKON VALÓ SEGÍTSÉG, AMÍG EZ NINCS, ADDIG NYILVÁNVALÓAN NEM LESZ LELKI BÉKESSÉG , AZAZ FESZÜLTSÉG ,vagy ahogy tetszik nevezhetjük idegességnek is.szia

2014. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kOSzi, es sajnalom azt ami tortent.
2014. jan. 4. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!