Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bordaközi idegbecsípődés vagy...

Bordaközi idegbecsípődés vagy inkább mentális gond?

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár évben évi 1-2 alkalommal nagyon erős mellkasi fájdalom jelentkezett nálam, ami pár óra alatt mindig elmúlt. A vizsgálatok kizártak mindent, a végkövetkeztetés: bordaközi idegbecsípődés.


Most december óta már másodszor jelentkezik, hihetetlen fájdalommal. A földön térdelek, annyira rossz, valószínűleg az idegességtől hányás és hasmenés is kíséri. A háziorvosom első körben Algopyrint és reuma elleni kenőcsöt adott, hiába mondtam, hogy az kevés. A második rosszullét után kaptam Aflamint és Mydetont, amit szerda óta szedek. Tegnap óta szinte folyamatosan fáj, csak akkor könnyebb kicsit, ha előredőlök. Most nem az az igazán erős fájdalom, de folyamtosan kellemetlen, szorító érzés, ami az életminőségemet eléggé lerontja. Próbáltam pihenni, de ha mozgok, a fájdalom sokkal elviselhetőbb.


Azt mondják, hogy a fő kiváltó ok a stressz. Azért gondolom, hogy esetleg az "agyammal" van a gond, mert decemberben 3 nap különbséggel halt meg az Édesanyám, és született meg a második gyerekem. Volt aggódni és intéznivaló bőven.


Mit gondoltok, ha nem múlik a fájdalom, merre induljak el?


2014. jan. 19. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyógymasszőrhöz vagy egy csontkovácshoz, ha volt gerinc rtg is és rendben volt.
2014. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a tippet, életmentő volt. :) Magamtól eszembe nem jutott volna pont masszőrhöz menni.

Már kétszer voltam, még egy alkalom biztosan kell, de utána is rendszeresen járni fogok.

Már az első kezelés után nagyságrendekkel jobban voltam, nagyon hálás vagyok Neked.

Köszi mégegyszer! :)

2014. jan. 23. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!