Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért magamat hibáztatom? és...

Miért magamat hibáztatom? és miért veszem ennyire komolyan?

Figyelt kérdés
legutóbbi kosármeccsen (én voltam az irányító) épp döntetlenre álltunk és alig volt idő, én előrefutottam a labdával, nem volt rajtam védő és rádobtam: természetesen nem ment be és rögtön le is fújták a meccset. addig nem is tudtam meg hogy vesztettünk amíg az edző meg nem mondta: 1 pont volt a különbség. erre elsírtam magam és kimentem a teremből. utánam jött és mondta hogy egyáltalán nem haragszik és hogy tudja hogy jó vagyok csak izgultam és remegett a kezem. a rákövetkező meccsen bemelegítésnél minden dobásom bement és annyira ideges voltam hogy nem mertem rádobni. Ugyanilyen volt a futóverseny: váltó volt és én voltam a befutó, végig vezettünk én pár méter előnnyel indutam és mégis leelőzött valaki, és másodikok lettünk.

2014. jan. 17. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszed nagy a tét. Sportoló bukás nélkül nem erheti el célját.
2014. jan. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ez nem csak sportnál van így, csak úgy jobban tudtam szemléltetni, ha például felelnem kell valamiből amiből jó vagyok és tényleg fontos nekem akkor is nagyon izgulok és alig tudok megszólalni (volt már olyan hogy egy töri felelésen a tőlem 2 méterre álló tanár nem hallotta mit mondok)
2014. jan. 17. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!