Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha előre hajtom a fejem egy...

Ha előre hajtom a fejem egy bizonyos szögben, akkor a bal orrlyukamból átlátszó folyadék folyik. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Agyvizcsorgas lehet sürgős. Orvosnak megmutatni.
2014. jan. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valóban, SOS ügyelet.
2014. jan. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Nem kell orvos. Nekem is szokott lenni, és még itt vagyok.
2014. jan. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Szabolcs_'981 válasza:
mivel újratermelődik az agyvíz sokáig el lehet lenni ezzel a problémával, amíg valami szövődménye nem lesz, szóval nem SOS, DE MINDENKÉPPEN el kell menni ORVOSHOZ!!!!! Nem is értem emberek miért várnak ilyenekkel, hogy majd megjavul.....
2014. jan. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csorgó agyvíz olyan nyílást jelent, amin keresztül közvetlenül elérhető az agy. Hidd el, nem akarod, hogy oda valamilyen baktérium vagy hasonló bejusson... Ezért minden hasonló tünettel sürgősen orvoshoz kell menni. Ha kiderül, hogy mégsem agyvíz csorog, az jó, de ha igen, azt sürgősen kezelni kell.
2014. jan. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2014. jan. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nekem akkor volt ez a jelenség,mikor sokat búvárkodtam.Nem voltál sokat a víz alatt?
2014. jan. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szerintem meg az arcüregedből folyik az a bizonyos valami.Megfázva voltál mostanság?
2014. jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok,


víz alatt nem voltam mostanában, viszont megfázva igen. Írjátok, hogy menjek orvoshoz, fül-orr-gégészetre vagy háziorvoshoz, neurológushoz? Szóval merre kezdjem?

2014. jan. 22. 21:38
 10/11 Csillagok válasza:
Háziorvoshoz menj, mert ő utal tovább. Illetve a legtöbb rendelés beutalóköteles és időpontköteles.
2014. jan. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!