Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Melyik kellenetlenebb vagy...

Melyik kellenetlenebb vagy rosszab, ha egy not alulrol abbol a bizonyos lyukbol vagy felulrok a szajuregen keresztul tukrozik meg?

Figyelt kérdés
2013. okt. 29. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Béltükrözésen nem estem még sosem át,bár kecsegtettek vele,én viszont kerek-perec megmondtam,hogy kizárt dolog,mert onnan csak kifelé van,befele nincs!

Gyomortükrözésen átestem már,féltem tőle nagyon,kellemetlen dolog,de ha valaki erőt vesz magán,és megpróbál nyugodt lenni,akkor ki lehet bírni.Szerencsére a doki,aki csinálta rendes,kedves volt,figyelembe vette,hogy nagyon féltem.

2013. okt. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy milyen tükrözésről van szó, mert gyomortükrözést szájon keresztül csinálnak, béltükrözést meg végbélen keresztül.
2013. okt. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mindkettőn átestem. Nekem a vastagbéltükrözés volt a rosszabb, főleg azért, mert a gyomortükrözés is marha kellemetlen, de legalább pillanatok alatt megvan. A vastagbéltükrözés hosszabb dolog. Mindkettő elég pocsék...
2013. okt. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a gyomortükrözés rosszabb volt, mert reggel 8-tól délután 3-ig kellett várakoznom rá. Mire sorra kerültem már ott tartottam h inkább mégse vállalom be, de rábeszéltek. Nem tudom hogy a fáradtság miatt volt-e, vagy akkor is ugyanilyen szar lett volna, ha még reggel túlesek rajta, de nem volt egy kellemes dolog. Ráadásul a doki is bunkó volt.

A béltükrözés már másabb volt, mert magándoki csinálta altatásban, és nem sok emlékem van az egészről, csak annyi hogy utána félrebeszéltem egy ideig, meg szédültem. Előző nap nem volt szabad ennem semmit, viszont innom kellett vmi bélmosó folyadékot, negyedóránként 3 dl-t, amíg el nem fogyott az adag amit adtak (kb. 5l). Talán ez volt a legnehezebb része. Meg persze egész délután szaladgáltam f*sni, de szabályosan szaladni kellett. :D És a végén már csak színtelen lötty jött belőlem. Olyan volt mintha pisilnék, csak máshonnan jött. Vicces volt kicsit. :D

Nagyon féltem a béltükrözéstől, de nem volt olyan vészes mint gondoltam.

2013. okt. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hat en csak gyomortukrozesen estem att de az olyan rossza volt hogy meg az ordognek se kivanam
2013. okt. 30. 15:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt hallottam, hogy a béltükrözés sokkal rosszabb, mint a gyomor, ha ébren csinálják.
2013. nov. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!