Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valami hatásos fájdalomcsillap...

Valami hatásos fájdalomcsillapitási módszer migrén ellen?

Figyelt kérdés
Nem gyógyszerekre gondolok,semmit nem segitenek,sem a sötét szoba,nyugalom..két napja szünet nélkül fáj,megbolondulok!!!!!

2014. jan. 20. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
görcsoldó gyógyszert is probáltál avgy csak fájdalom csillapitót? a No-SPA sokaknak segit ha ár látási problémáid vannak muzsáj az ügyelet ök adnak olyan koktélt amitöl elmulik.
2014. jan. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
No-Spa már régen nem ér semmit,sőt a konkrét migrénes gyógyszerem sem,ha jön az időjárásváltozás...
2014. jan. 20. 15:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyak, tarkó, fejmasszázs nekem sokszor segít, emelett sok vizet igyál, illó olajos fürdő.
2014. jan. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne csak sima vizet igyál, hanem citromfű teát. Nekem másfél hétig tartó fejfájásomat az szüntette meg, igaz az nem migrén jellegű volt, inkább tenziós, de mindenesetre megpróbálhatod, ártani nem árt.
2014. jan. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

attól függően hogy milyen a fájdalom, próbálhatod melegíteni vagy hűteni a területet.

Nekem a Flector szokott segíteni, ha más már nem.

2014. jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Spedifen por (recept nélkül kapható), vagy apranax, vagy Relpax. (esetleg: igazi citrom leve+kávé....van, akinek bevált)
2014. jan. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!