Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Stresszevés ellen mit lehet...

Stresszevés ellen mit lehet tenni? Milyen módszer hatásos? Van rá egyáltalán?

Figyelt kérdés
Általában ha vki boldogtalan, vagy rosszabb időszakban van, akkor szokott fogyni és ha boldog, pedig hízni. Hát nálam ez fordítva van. Ha boldog vagyok és minden rendben van, akkor nem eszek feleslegesen, csak amennyit "kell", de ha boldogtalan vagyok evéssel vezetem le a stresszt stb. szval abba menekülök. Most is pont ez a bajom, nagyon rossz időszakomat élem, ennyire rossz talán még sosem volt, és nem tudom, hogyan lábaljak ki belőle, vagy egyáltalán lehet-e, de mindenesetre egyre jobban hízok, és egyszerűen nem tudom, hogy mégis hogyan tudnám ezt abbahagyni....egyre rosszabb, de nem vagyok bulimiás vagy ilyen, meg olyan nagyon sokat nem is hízok, csak egy-két kilót, de ez rémesen zavar, egyébként sem vagyok vmi sovány alkat.....légyszi segítsetek, senki se volt már ilyen helyzetben ?
2013. dec. 13. 21:09
 1/1 anonim válasza:
A sztresszevés szerintem majdnem mindenkinél jelen van. Próbáld meg kibírni, és vezesd le pl.: menj el futni.. Csak az akaraterő az amivel ezt le lehet győzni!!
2013. dec. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!