Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12 hetes vizelet vizsgálatom...

A 12 hetes vizelet vizsgálatom ++gennyes. Mi a véleményetek az antibiotikumról?

Figyelt kérdés
a nőgyógyászom telefonon azt mondta írassam ki a cedax antibiotikumot a körzeti orvosommal. ő nem tette ezt meg.(semmi panaszom nincs, csak intenzívebb szagú a vizeletem)
2009. júl. 22. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
nagyon jo orvosságok vannak ennek kezelésére miért nem ö irja fel az egyiket neked miért küld másik orvoshoz szerintem ne haboz keres másik orvost ez egy szar doki ne szülj nála viszont ne hagyd kezeletlenül a dolgot amig nem találsz másikat addig kérj tanácsot a háziorvosodtol
2009. júl. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne habboz erre gyogyszer kell vannak olyan készitmények amik nem ártanak a babának. Én is sokk antibotikumot kaptam a vesémre a gyereknek semmi baja. Elöször én sem akartam gyogyszert mert jol voltam gondoltam akkor minek de egyszer begörcsolt a vesém és a görcsök beinditották a szülést 25 hetes voltam azonnal korházba vitt a mentö és sikerült leállitani vese gyulladásom volt és a vizeletem mint a tied
2009. júl. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nemszabad vele jatszani, beindithatja szülest idö elött. Ez ugyanolyan dolog mint a rossz fogak. Antibiotikummal ellenörzes mellett tizede annyit sem arthatsz a babanak, mintha ez koraszülest okozna.
2009. júl. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 2szer szedtem antibiotikumot eddig! 37 hetes leszek. Mind kétszer muszáj volt! És ha nem vettem volna be az lett volna a gáz. Be indíthatta volna a szülést ha nem előzöm meg a bajt!! HA kell szedd be.
2009. júl. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!