Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vajon milyen betegség tünetei...

Vajon milyen betegség tünetei lehetnek az alábbiak? :/ Mert az orvosom csak legyintett rá.

Figyelt kérdés

Kb egy hónappal ezelőtt vettem észre az elsőt. Rossz közérzet, éjszakai légszomj, emésztési problémák, étvágytalanság, pár kiló fogyás.

Azonban tegnap éjjel nagyon rosszul lettem, mellkasi szúró érzés, légzési nehézségek, remegés, alacsony vérnyomás, izomgörcs, ízületi fájdalom. Ma reggel elvittek orvoshoz, és ő azt mondta a front miatt van, meg mert biztosan menstruálni fogok,viszont még mindig semmit nem javultam....Meg vagyok ijedve, mert még sosem éreztem hasonlót! Köszönöm a válaszokat előre is! 21/L


2014. jan. 21. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt így nehéz dignosztizálni.

Kérj beutalót laborba, belgyógyászatra, ekg-ra stb., és utána talán többet tudnak mondani.

Jobbulást!

2014. jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, épp ez volt a célom ma az orvosnál, és azt a választ kaptam hogy a front miatt van...csak a körzeti orvosomtól kérhetek beutalót?
2014. jan. 21. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, de elmehetsz másik házi orvoshoz is.

Vagy ha dolgozol, az üzemorvos is sok mindenre adhat beutalót.

2014. jan. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2014. jan. 21. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!