Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Voltatok már ugy h folyamatosa...

Voltatok már ugy h folyamatosan ennetek kellett? H esztek és fél ora mulva ujra ennetek kell? korog a gyomorm és éhes vagyok mint mikor reggel felkelek éhesen, ezt érzem kb óránként hogy mint za állat korog a gyomrom ÓRÁNKÉNT! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

van valakinek ilyesmi?nemrég voltam orvosnál,cukrom nincs,az az inzulin izé sincs,pajzsmirigyem rendben..mi lehet ez?

21/F


2014. jan. 22. 10:49
 1/3 anonim válasza:
Nálam ez akkor szokott lenni, amikor nem reggelizek és ebéddel kezdem a napot. Onnantól kezdve folyamatosan ennem kell.
2014. jan. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én cukorbeteg vagyok, és szokott ilyen lenni. Ha nem valami emésztőrendszeri betegség és a diabetes is kizárva, szerintem vizsgáltasd ki a mentális hátterét is. Ha esetleg történt valami megrázó az elmúlt időszakban, vagy ilyesmi...okozhat hasonló tüneteket.
2014. jan. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mentális dolog miatt is lehet éhes valaki fél óánként?ugy h remeg az éhségtől vagy kiveri a víz?mentális okokol nem az szokott lenni h az ember tömi magába a kaját?nem azért mert éhes hanem mert unatkozik vagy ilyemsi?
2014. jan. 26. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!