Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Éreztetek már hasonlót?...

Éreztetek már hasonlót? Írjatok tapasztalatokat, mert nagyon félek! (probléma lent)

Figyelt kérdés
Este amikor lefeküdtem, elkezdett fájni a hátam, bal oldalt a lapockánál. Ilyen szúró jellegű volt. Kicsit rázott a hideg (mondjuk hideg is volt bent, miután betakaróztam, jobb lett), szóval ennek nem is tulajdonítottam nagy jelentőséget. Aztán elkezdett a bal mellem alatt szúrni, jelenleg is. Ha köhögök vagy vmi, akkor jobban fáj. Volt már többször ilyesmi, volt hogy halálfélelmem volt, csináltak EKG-t, minden alkalommal normális volt. Annyira félek hogy vmi komoly bajom van. Emiatt megint nem tudok aludni, ég a lámpa. Arra is gondoltam már, hogy köze lehet ahhoz, hogy meg vagyok fázva, 3 napja köhögök, vagy ahhoz, hogy elkezdtem újra futni és gyakorlatokat csinálni.

2014. jan. 23. 00:08
 1/2 anonim ***** válasza:
ha már volt ilyen és vizsgáltak nem hinném ,hogy komoly bajod lenne. A megfázástól,köhögéstől is fájhat,lehet,hogy egy kicsit az alsó légutakat is érinti a gyulladás. De akár a mozgás is okozhat izomfájdalmakat. Azért nem ártana elmenni orvoshoz,hogy kiderüljön mi okozza,mert lehet,hogy gyógyszert kéne szedned rá.
2014. jan. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A tünetet megfázás okozza. Nem kizárt, hogy más is áll a háttérben, de a lapocka alatti szúró, inhüvelygyulladásos fájdalom oka, hogy futás közben huzatérzékeny lettél.

Ez az érzékenység a nyelőcsöved szennyezettségéből eredhet.

Kortyolgass forró, mesterséges citromsavval vagy pálinkával ízesített teát, hogy nyelőcsöved redőiből kioldódjon a lerakódott kátrány.

2014. jan. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!