Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyirokcsomó probléma? Tapaszta...

Nyirokcsomó probléma? Tapasztalatokat légyszives (bővebben lent)

Figyelt kérdés
2 hete vannak megnagyobbodva a nyirokcsómóim a nyaki, fül alatti és a lágyéki részen.Eléggé hullik a hajam néha szédülök és sípol a fülem egyéb tünetem ami gyulladásra utalna nincsen.Szedtem antibiotikumot de nem használt semmit.Izületi fájdalmak is jelentkeznek szétszórtan.Mostmár nagyon félek, orvos nem küld különösebben sehova szerinte még nem kóros.Pedig már látszik a nyagakom a dudor és elég kemény is.Valakinek volt hasonló tapasztalata?
2010. júl. 19. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
A nyirokcsomók a gyulladástól nagyobbodtak meg.Van akinek évekig nagyobbak maradnak a nyirokcsomói.Nekem is van a nyakamon egy már több,mint 10 éve.
2010. júl. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Volt mostanában vesegyulladásom meg felfázásom is de antibiotikumra megszűnt a gyulladás, így nem értem mi köze ennek a nyaki nyirokcsomóimhoz.Sajnos nekem nem csak egy van megnagyobbodva.Köszönöm válaszod.
2010. júl. 19. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, itt orvost csak elvétve találsz, de ez nem kis probléma.Bármi lehet, a legrosszabbtól a legenyhébbig.Irány reggel egy másik orvos. A nyirokduzzanat nem gyerekjáték.
2010. júl. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen sajnos teljesen hülyére veszik az embert.Nemhiába ez a sok gond ha mindenkit időben kivizsgálnának meg nem diagnosztizálnának majd kezelnének félre sokkal kevesebb lenne a nagy betegség...holnap elmegyek körzetihez(mást nem igazán tehetek)...sajnos orrfül gégészeten már 2x voltam(hülyére vettek) elküldtek mert nemtudják mi a gond leküldtek egy általános laborra nembaj hogy már 2 hete van a dolog...laborból meg jóformán semmi sem derül ki ha csak nem egy spec.vérvizsgálatot írtak volna elő.Eléggé el vagyok keseredve, de örülök hogy segítetek nekem a válaszokkal.Üdv.
2010. júl. 19. 21:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem fested sötétre, esetleg feketére a hajad? Egyik ismerősömnek szintén ezek a tünetei, hajfesték allergia okozta. Abbahagyta a festést és levágatta a haját + szappanmentes fürdőszerrel mosdik és rendbejött.
2010. júl. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nemigazán.De köszönöm válaszod!Remélem más számára is hasznosak lesznek.
2010. júl. 27. 21:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Na, hogy vagy? mit mondott az orvos?

2010. szept. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!