Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan legyek beteg?

Hogyan legyek beteg?

Figyelt kérdés

Tudom ez már vagy az ezredik ilyen kérdés de sehol nem találtam elfogadható választ.

Iskola miatt kéne.. Jövőhét szerdától nem szeretnék suliba menni 3 napot mert 2 tz-t is írunk meg tesin is olyat csinálunk ami nekem nem megy égetni meg nem akarom magam.

Ebben az évben még nem voltam beteg, a mulasztott óráim száma 0. Elég jó tanuló is vagyok szóval csak ez a 3 nap pihi kéne.. De nincs tippem hogyan csináljam.

(anya akkor is suliba küldd ha fáj a fejem/torkom/hasam. Csak akkor hiszi el hogy van bajom ha látható (pl. hányás de hányni utálok) szóval nehéz kijátszani. HELP!


2014. jan. 23. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
igyál hipót vagy lődd fejbe magad és többet nincs gondod a tesivel....
2014. jan. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
kanál só. nagyon sz@r, egészségtelen, de hatásos
2014. jan. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Törd el a lábad.
2014. jan. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Őszinteség nem járható út?
2014. jan. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jönnek az értelmes válaszok. mintha sose csináltatok volna még ilyet... Köszönöm a sok "segítséget". Maradok a sós kávénál, krétánál és társainál. az őszinteségről: én dolgom...
2014. jan. 23. 20:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Én tényleg nem csináltam még ilyet, pedig az iskolát már rég kijártam, lassan az élet iskoláját is.

De a "mi korunkban" krétát ettek, mert attól lázas lesz az ember jó két napig. Érdekes mód állítólag semmi egyéb káros hatása nincs - avagy a "mi korunkban" még nem mérték ilyen akkurátusan, mint manapság.

Magában a kréta ehetetlen, de lereszelve (ami porzik és köhögni kell tőle) és valami zsíros anyagba (kenőmájas) keverve azért lenyelhető.

A reszelésnél fokozottan kell vigyázni, mert a krétapor megül mindenhol a környéken, utóbb megtalálható és anyádtól nagy büdös pofont fogsz kapi érte, mert rájön, mitől lázasodtál be (a "mi időnkben" ez járta).

2014. jan. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!