Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A nátha kihat a vizeletre is?

Emi10 kérdése:

A nátha kihat a vizeletre is?

Figyelt kérdés
Mosdon voltam és valami fehér dolog volt a b*gyimban de nem tudom mi? De ez csak minden p*silés után szokott lenni. És bocsi hogy ilyen intim dolgot kérdezek.

2014. jan. 24. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
A 10 a korodat jelenti? Szerintem elkezdesz "nagylány" lenni és ez a menzesz egyik előjele. Ha egyéb panaszod nincs (csípő vizelet,gyakori pisilés),akkor nem kell vele törődni.
2014. jan. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"Amit máshol nem mertél, itt megkérdezheted". :) Ezért van ez az oldal. Egyébként fehérfolyásod van, ami a nemi érés egyik jele. Hamarosan menstruálni fogsz.
2014. jan. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat de voltam orvosnál és azt mondta hogy a torkomon lefojó cucc miatt van.
2014. jan. 25. 10:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez sima fehérfolyás. Semmi köze a torkodhoz. Ez a nemi érés egyik jele.
2014. jan. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És ezt vajon.hogyan gondolta az orvos? Átfolyik a cucc a beleiden,egyebeken egészen a bugyidig? Egy torokgyulladás miatt a kórokozók a vér-, nyirokárammal eljuthatnak más szervekbe(pl. vese) is,de annak nem ilyen tünetei vannak.
2014. jan. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ez azota van amióta beteg voltam és karácsonykor kezdődott.
2014. jan. 25. 10:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez teljesen véletlen, hogy azóta van fehérfolyásod, mióta beteg voltál.
2014. jan. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kaptál akkor antibiotikumot?
2014. jan. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen kaptam
2014. jan. 28. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!