Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a hasam bal oldalon, úgy...

Fáj a hasam bal oldalon, úgy kb. Köldök magasságban, a hasam szélén. Mi ez? Forduljak orvoshoz?! 16/L

Figyelt kérdés
Fáj a hasam bal oldalon, úgy kb. Köldök magasságban, a hasam széle fele. Íszonyatosan fáj, szúr. Délelőtt 10 órakor kezdte, azóta folyamatosan fáj, erősen fáj, de valamikor még erősebben szúr, nyilal bele a fájdalom. Mi lehet a bajom? Vagy ez normális? (amugy nemrég sokáig fájt a gyomorszájam környéke is , azelőtt meg köldök tájékán, nem tudom lehet e köze hozzá de leirtam) Szerintetek mi ez? A has bal oldalán kb. Köldök magasságban , oldalt fáj, szúr erősen a hasam! Már lassan 6 órán keresztűl fáj folyamatosan.. Mi lehet ez?Forduljak orvoshoz? Vagy ez valami betegség tünete? Segitseetek :( nagyon el vagyok keseredve

2014. jan. 24. 15:41
 1/9 A kérdező kommentje:
Megy a zöld kéz, csak válaszoljatok, kérlek :((
2014. jan. 24. 15:46
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyenem de csak néha és nyomás hatására fáj csak. Szerintem menj el orvoshoz. Én nem tulajdonítottam neki jelentőséget mert enyhe volt. Szerintem doki segíthet. :)
2014. jan. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha már 6 órája fáj erősen, akkor jobb ha még most elmész orvoshoz, hiszen jön a hétvége és csak ügyelet lesz. Egyébként lehet, ott fájhat a belektől, de akár stressz, vagy légúti fertőzés miatt is.
2014. jan. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindenképp menj orvoshoz (mondjuk most azonnal, különben már csak ügyelet lesz). Lehet a béllel valami, de akár a húgyutak görcse is lehet (nekem pont itt fájt, amikor elakadt vesekövem volt).
2014. jan. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. Sajnos nem mentem el orvoshoz, mert most nincs De még mindig fáj, csak úgy elviselhetőbben. Igazából nyomásra nem fáj, csak azt érzem hogy szúr, meg bele nyilal valami folyamatosan...

Annyit szeretnék még kérdezni hogy ott milyen szervek vannak?

2014. jan. 24. 19:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Vastagbél van ott, valamint a veséből lefelé jövő húgyutakban keletkező fájdalom lehet érezhető ott. Ha súlyosbodik, akkor menj ügyeletre mindenképpen.
2014. jan. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, és igen elmegyek akkor
2014. jan. 24. 19:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Ügyelet mindig van! Ha még most is fáj a hasad, akkor mindenképpen menj el!
2014. jan. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
nem tudom mitől de nyalnám a köldöködet:D
2014. febr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!