Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kiderült, hogy leukémiás...

Kiderült, hogy leukémiás vagyok. Úgy érzem, hogy az egész életemnek vége. Mit tegyek? A családomat nem akarom terhelni azzal, hogy még a kedvem is rossz, de nem tudok mit tenni. Gyakran csak rám tör a sírás.13/l

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon sajnálom, borzasztó dolog, de erősnek kell lenned! Nem tudom pontosan milyen leukaemiád van, de a gyerekkoriak általában elég jól gyógyíthatóak megfelelő kezeléssel. Biztosan baromi nehéz lesz, de ha pozitívan állsz hozzá, meg fogsz birkózni vele!
2014. jan. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
A leukémia ma már jól gyógyítjató! Dehogy van vége az életednek! Meg fogsz gyógyulni! Nem lesz könnyű, de tarts ki!
2014. jan. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Megfogsz gyógyulni!! Ne add fel,ne hagyd el magadat.Ha van kedved beszèlgetni,írj privit
2014. jan. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy ilyenkor borzasztó nehéz objektívnek maradni, egyrészt az életkorod, másrészt a probléma jellege miatt is. Ha könnyebb lesz tőle, nyugodtan sírj, ebben nincs semmi szégyellni való, emberek vagyunk. Jó hír, hogy a gyerekkori leukémiák nagy része jól gyógyítható. Beszélgess az orvosoddal, ha kérdéseid vagy kétségeid vannak kérdezz tőle, mert mindig az ismeretlen a legfélelmetesebb. Az élet egy hullámvasút, sokszor nagyon kemény és kellemetlen dolgok készítik elő azt, hogy utána valami hihetetlenül jó történjen az emberrel teljesen váratlanul.
2014. jan. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Ha a családodat nem akarod terhelni, akkor menj el egy gyerekpszichiáterhez (beutaló kell hozzá, szerintem a leukámia kezelője azonnal át tud téged küldeni) és annak öntsd ki a lelked. Ezt a legkomolyabban mondom. Rengeteg ráknak van pszichés gyökere, már a gyerekkori rákok között is megfigyelhető.


Ha pedig tisztán genetikai, akkor ma már egészen jól gyógyíthatóak. Nyugi és soha ne add fel! :)

2014. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem szabad feladnod!!! Harcolj ellene és ne add fel!!!
2014. máj. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kedves kérdező?
2015. márc. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hogy vagy így 3 év után?
2017. aug. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!