Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egész nap rossz kedven van,...

Egész nap rossz kedven van, az életemen gondolkozok és közben a sírás kerülget, normális ez 18 évesen? Depressziós lennék?

Figyelt kérdés
18F
2013. júl. 16. 22:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Pedig ilyenkor kellene a legjobban élném én meg itthon ülök a gép előtt egész nyáron.
2013. júl. 16. 22:03
 2/6 Mysterion777 ***** válasza:
Hátha tudok segíteni. Nem kell semmi egyéb csak egy jó kis kölcsönös társaság, vigasztal ,egyben gyógyit is, testileg lelkileg. Ennél jobb gyógyír nem létezik. :D
2013. júl. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Tegyél valamit, ami feldob! Annyi a lehetőség, csak akad számodra is :) Hallgasd a kedvenc zenéd/együttesed, egyél valami finomat, rendszeresen sportolj, az egy csomó boldogsághormont beindít és mentálisan is segít - ez tény! Amúgy senkid nincs, akivel megbeszélhetnéd, mi a problémád az életeddel? Ha csak 1-2 nap vagy ilyen, az rossz kedv, van ez így, majd elmúlik, az élet folytonos változás, de ha állandóan levert és szomorú vagy, akkor az már baj és jó úton haladsz a javulás felé, ha legalább segítséget kérsz :) Fel a fejjel! Nyár van, menj szép helyekre, gyűjts pozitív élményeket..
2013. júl. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
házból nem mentem ki 2 hete. 7 napból 1-2 napon jön rám a rossz kedv többi napon segít hogy edzek kicsit vagy zenét hallgatok. sok okom lenne az örömre de még se vagyok boldog.
2013. júl. 16. 22:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Aki depressziós annál a lehangoltságon kívül más tünetek is észlelhetőek, amik huzamosabb idelye fennállnak a betegeknél.. Bárki lehet érzelmileg rossz hangulatában ha viszont ez hetekik vagy hónapokik is tellik akkor mindenképpen érdemes egy szakembert felkeresni. Sokan ilyen esetben azzal fordulnak először az orvoshoz hogy nem tudnak aludni, ingerültebbek illetve fáradékonyabbak is és ilyenkor már nagy valószínüsége van a depressziónak vagy annak a kialakulásának.

A kedély állapotával lehet egy kis gond, fontos hogy gondolkodjon pozitívan!

2013. júl. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma reggel felkeltem és sokkal jobb kedvem van :D
2013. júl. 17. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!