Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek a köhögésemmel?

Royalty95 kérdése:

Mit tegyek a köhögésemmel?

Figyelt kérdés

Hétfőn kezdődött az egész, amikor benáthásodtam. Kedden előjött egy : Fulladásos, száraz köhögés. Jobbára este jön rám a legjobban de napközbe is. Elkezdek köhögni, és ingerel... Szóval ilyen asztmás köhögés.

Elmentem dokihoz, és azt mondta, hogy fújjak: Ventolin spray-t + felírt Sinecod 50Mg-os tablettát. Meg persze az orromba csepegtetek: 0,5mg-os Nasivin-t..


De azóta semmi sem változott. Mit próbáljak ki? Főleg a köhögésre.



2014. jan. 25. 18:39
1 2
 11/14 anonim válasza:
a tüdögondozoba mondták. mert semmit nem találtak. voltam vizsgálaton. mert szerinted mi lehet?tudsz tanácsot adni?pedig az asztmárol mást irnak, nem találom benne ezt a fulladós köhögést.
2014. febr. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha ott mondták biztosan tudják. Persze lehet köhögni asztmásan,de én azt tartom furcsának,hogy a kilégzésed nem nehezített időnként. Vagy igen?
2014. febr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Bocs,kicsit összefolyt! A válasz második része és a kérdés a kérdezőnek szólt az előbb!
2014. febr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#10, a pulmonológus orvosom, Dr. Madarasi Anna.

Illetve még az a 6-7 orvos aki életem során meghallgatta a légzésemet, látta a légzésfunkciós eredményeimet, stb.

2014. márc. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!