Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon alacsony a vérnyomásom,...

Nagyon alacsony a vérnyomásom, előfordulhat hogy elájulok vagy beutalnak a kórházba?

Figyelt kérdés
Tegnap 95/49 volt a vérnyomásom. Anya szerint ez tragikus, és be fognak utalni infúzióra. Rengeteg vizet iszok, félóránként egy pohárral, de az se segít. Ha lefekszek, tovább gyengülök. Tüneteim: fülzúgás, homályos látás, jéghideg végtagok. Lehet ennek valami komolyabb következménye? :( 14/L

2014. jan. 26. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvoshoz fordulni próbáltál már? Eszel eleget? Vitaminból is?
2014. jan. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Nekem 22 évesen volt 90 per valamennyi.Nincs semmi bajom.Orvos is mondta ahol dolgoztam.
2014. jan. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem csak következménye lehet,de a panaszaid és az alacsony vérnyomásod miatt ki kéne vizsgálni. Számtalan komoly oka lehet (szív,hormonális,idegi). Remélhetőleg nincs komolyabb oka,de az ördög nem alszik.
2014. jan. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez tényleg tragikusan kevés, és ráadásul tüneteket is okoz nálad, úgyhogy sürgősen orvoshoz kellene fordulni.
2014. jan. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egyébként nem lehet a stressz miatt? Mert mostanában eléggé stresszes vagyok.. És ez még enyhe kifejezés:/ Meg néha suliban órán elszédülök, vagy homályosan látok, pedig a látásommal nincs semmi baj. Tényleg beutalhatnának a kórházba?:s
2014. jan. 26. 14:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak úgy nem fognak,mert a szükséges vizsgálatokat járóbetegként is meg lehet csinálni.De menjetek el az orvosodhoz,mondjátok el neki a panaszokat és elküld ahova kell.
2014. jan. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A stressz nem okoz vészesen alacsony vérnyomást. Bárcsak. Neked az iskolai látászavarod is a nagyon alacsony vérnyomásod miatt van valószínűleg. Egyébként nem kell annyira félni a kórháztól, ha beutalnak, max kialszod magad a jó puha ágyon és kész :D
2014. jan. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is jéghidegek a végtagjaim,és nekem meg pont hogy magas a vérnyomásom.:) 14/L
2014. jan. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!