Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt már olyan a környezetedbe...

Volt már olyan a környezetedben, hogy egy nőnek "rosszul" viselte a terhességet a szervezete és nem a terhesség alatt, hanem utána alakultak ki betegségek?

Figyelt kérdés
pl. pajzsmirigy alulműködés, anyagcsere zavarok, cukorbetegség (mellékvese, máj)? Úgy tűnik, mintha teljes hormonrendszer probléma, hormonzavar lenne! Ki lehet ebből lábalni, ha igen, akkor hogyan? Kíméletes válaszokat kérek, nem vagyok hülye, de orvos sem. :-)
2014. jan. 28. 07:56
 1/2 anonim ***** válasza:
30%
Pont ezért kellene egy igazi orvoshoz fordulnod. Mert itt sincsenek orvosok általában. Egy normálisabb dokit próbálj keresni, aki komolyan vesz. Csodateákkal meg imával nem fogsz meggyógyulni.
2014. jan. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, nálam.Nem igazán voltam egy beteges típus, orvos is igen csak ritkán látott.Szülés után fél évvel kb. elkezdtem legurulni a lejtőn.Több betegséget is diagnosztizáltak nálam. És azóta is mindent elkapok,amit csak lehet, ha rámtüsszentenek, akkor már attól végem van, most 3 éves a gyerekem.
2014. jan. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!