Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan kezeljem ki magam?

Hogyan kezeljem ki magam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon megfáztam,voltam dokinál de nem írt fel semmit mert hogy 4 hetes terhes vagyok csak hogy ez így nem mehet tovább mert lassan nem kapok levegőt és 5-6 napja tart ez a dolog és mindennap csak rosszabb most már pl nincs hangom se.... Nem alszok a száraz köhögő rohamoktól sem.... Ha valakinek van valami ötlete kérem segítsen! Előre is köszönöm!

2014. jan. 29. 07:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Igyál mézes citromos kamillateát, egyél mézes-citromos hagymát apróra vágva.
2014. jan. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez együtt oldja a váladékot? Ha igen nyomban ki is próbálom! :D
2014. jan. 29. 07:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Orrodba enyhén sós vizet cseppents naponta kétszer, megszünteti az orrdugulást és gyógyítja a gyulladást is, , köhögésre készíts hagymateát mézzel.
2014. jan. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fokhagymás, sós pirítós is jó ilyenkor.
2014. jan. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A sós víz sajnos semmit nrm segít :-( vettem a patikában ezt az orrsprayt ami tengerisós de semmit nem segít.... Már karamellt is próbáltam már a hagyma a teát is, igaz h csak egyszer de akkor majd még többször iszok
2014. jan. 29. 08:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez vált be: kevés olivaolajban elkeverek zúzott fokhagymát, gyömbért, kis borsot, chilit, sót és ezt mártogatom kenyérrel, mellé mézes citromos teát iszok. plusz sok grapefruitot, lilahagymát eszek ilyenkor. Éjaszakára nagyon betakarózok és fűtök, ezzel másnapra el is szokott múlni.
2014. jan. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Amiket írtam, ha nem is azonnal, de segítenek.
2014. jan. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem a patikában szoktam venni, hanem magam csinálom a sós vizes orröblítőt, langyos vízben feloldok csipet sót és felszippantok mindkét orrlyukamba, percek alatt kidugul, nálam bevált.
2014. jan. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sós vizes öblögetés, gargalizálás.

A tengeri sós orrcsepp az csak drága, semmi mást nem tud. Házilag orrcsepp sajnos nem annyira lehetséges...

A méz nagyon jó, illetve sokat igyál, az is segít a nyákoldásban.

Gyógyulást!:)

2014. jan. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket,remélem most már valami segít majd mert ez őrítő....meg a babának sem a legjobb! Szép napot nektek :-)
2014. jan. 29. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!