Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beteg lettem. Elöször nátha,...

Dávid Csuhai kérdése:

Beteg lettem. Elöször nátha, aztán torokfájás és végül rossz közérzet én lett. Elvileg nincs lázam se hőemelkedésem, viszont kiráz a hideg, szédülök és tűzforró a testem, csak a homlokom nem. Mit csináljak? és pontosan akkor mért szédülök?

Figyelt kérdés
Betegség,szédülés,rossz közérzet

2014. jan. 29. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez lehet influenza. Ágynyugalom, vmi forró italpor, van rengeteg féle ilyen, meghülés esetére.(coldrex,neo citran,aspirin plus c) Lázmérés fontos! Algopyrin. Toroköblögető vagy fertőtlenítő cukorka.

De a legjobb, ha elmész dokihoz.

2014. jan. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Télen ugye ajánlott 10 000 NE d-vitamin fogyasztása minden nap, + 1-2g c-vitamin.


Enélkül.. nyilván sorra jönnek a fertőzések. Most pihenj, egyél vitamint és zöldségeket, húslevest. És pihenj. Tényleg pihenj!

2014. jan. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
((a d vitamin a csontok miatt kell, ahhoz ennek nem sok köze van. a c vitamin meg adjuváns, nem sokat ér. ))
2014. jan. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ilyenkor inni sokat kell?
2014. jan. 29. 15:10
 5/5 anonim ***** válasza:

3. válaszoló, nagyot baz.dmegeltem ám miattad, de csak azért is választékosan fogok írni!


Érdemes tudni, hogy ma az 'egészség' egy nagyon fontos téma. Foglalkozni kellene vele, de kellőképp fontos ahhoz, hogy érdemes legyen rengeteg tévhitet, téves tanokat terjeszteni ezzel kapcsolatban. Mert valakiknek megéri az, ha az emberek el vannak zárva az egészségtől.


Na már most, ilyen régi, téves nézet az is, amit Kedves 3. válaszoló írt.


Az akut fertőzésekkel vívott harcunk, azok elkerülésére tett törekvéseink alapja ez a 2 vitamin, mindkettőből hiányos a lakosság.


Természetesen amilyen módon beskatulyázta ezt a 2 anyagot, az teljesen alaptalan, így kell a fontos dolgokat elbagatelizálni.


Mindkét vitaminnak számos folyamatban van nagyon fontos szerepe, ma már utána lehet ennek járni. Mindkettő fontos és hatásos általános fertőzések esetén IS.


A d-vitamin különösen, persze a dogmatikus, buta és elavult orvoslás ezt a tudást még nem közvetíti az emberek felé, de ez lényegtelen.

2014. jan. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!