Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Szimpla nyirokcso...

Mi lehet ez? Szimpla nyirokcsomó gyulladás?

Figyelt kérdés
3 hete volt egy tályog a bal kezemen...szépen felszívódott..csak egy kis görcs maradt ,a doktor azt mondta ,ha nem lesz gond ,nem kell kiműteni ,erre az eltűnt ,viszont a hónaljamon lett egy diónyi csomo.elmentem vele ultrahangra,minden negatív lett, a házi orvos is azt mondta semmi baj ,de azóta kijött egy diónyi görcs az alkaromon illetve a nyakamon is
2014. jan. 29. 17:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Kérj egy labort ott kiderul, hogy kell-e aggódnod. VVT azaz versullyedes adhat komoly okot rákra és gyulladasra.
2014. jan. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
voltam laborba, ott kimutatta a vérsüllyedést, de a doki semmoit nem mondott,azt mondta normális a labor eredmény
2014. jan. 29. 17:07
 3/15 A kérdező kommentje:
22 volt
2014. jan. 29. 17:20
 4/15 anonim ***** válasza:
A VVT ne süllyedést jelent,hanem vörösvértestet. De nem ez a lényeg. Mivel ilyen gyorsan alakultak ki a csomók valószínűleg tényleg egy gyulladás okozza. A laborodban a süllyedés mellett a fehérvérsejtek száma,a különböző fehérvérsejt alakok aránya lényeges. Azokkal mi a helyzet?
2014. jan. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22 több mint a duplája... Az nagy baj.
2014. jan. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Gyulladás esetén a süllyedés megemelkedik. A fehérvérsejtetekkel mi a helyzet?
2014. jan. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem 20 -ig normális?annyira nem értek hozzá a neeutrophilnél és a lymphocitánál volt még csillag
2014. jan. 29. 17:49
 8/15 anonim ***** válasza:
Attól függ fiú vagy,vagy lány. Fiúknál alacsonyabb a referencia érték. De a 22 nőknél is több egy kicsit a kelleténél. A másik 2 érték szintén gyulladásra utal. Komolyabb betegség pl.daganat esetén ezek az értékek sokkal magasabbak a referenciánál,a fehérvérsejtszám is jóval magasabb,mint lennie kéne. Úgyhogy még ne ásd el magad,de menj vissza az orvoshoz,valószínűleg szükség lesz antibiotikumra.
2014. jan. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
lány vagyok. a daganatot kizártam ,mivel az ultrahangon minden negatív lett, a háziorvos nem foglalkozik vele ,azt mondta a labor is jó , gyógyszer sem kell...:S de mégis idegesítenek ezek a görcsök ,ráadásul fájnak is
2014. jan. 29. 17:59
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy félreértettem,amit írtál? Ha még az előtt voltál nála,hogy szaporodtak,akkor valószínűleg ezért mondta.
2014. jan. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!