Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy lehet, hogy valakinek 20...

Hogy lehet, hogy valakinek 20 cm-es a rákja, és nem hal meg, netán ki is tudják műteni, valakinek meg 3-4 cm és meghal?!

Figyelt kérdés
2014. jan. 31. 14:24
 1/6 anonim válasza:
szerencse. mért neked ki halt meg?
2014. jan. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát mert a mérettől aránylag kevés dolog függ. Pl. a helye már lényegesebb, meg hogy milyen szöveteket szűr be. Meg szerencse, ahogy az első írta.
2014. jan. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!Sokan a családban,most épp én vagyok a beteg...

De hogy lehet,hogy legyengìti a szervezetet 3 db 3-4 cm-es rosszindulatù gòc,ha a sokkal nagyobb (igaz 1 db) meg nem?!Egyszerűen nem értem!

2014. jan. 31. 15:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Még nem haltál meg, úgyhogy nem szabad így hozzáállni. A hozzáállástól is rengeteg minden függ amúgy. Próbáld azt elérni, hogy ne a rák legyen a főszereplő az életedben, az agynak iszonyú ereje van. Ha elég jó fizikai állapotban vagy hozzá, akkor igenis űzd a kedvenc sportodat, ha meg már nem, akkor találj helyette mást, amit addig is tudsz űzni, míg meg nem gyógyulsz. Végezd a munkád, ha bírod, vagy végezz annyit, amennyit bírsz. Hobbikat se hagyd el. Ezek mellett csak "mellesleg" kapod a kezeléseket. Hajrá, szurkolok neked!
2014. jan. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy hol van, az számít nagyon sokat. Ha nem ér létfontosságú dolgot, és olyan helyen van, ahol lehet műteni, akkor könnyebb a dolog. Ott van Lance Armstrong esete, akinek olyan helyen volt, hogy segíteni lehetett ÉS még időben fel is fedezték, pedig neki áttételes hererákja volt, áttétekkel a tüdejében és az agyában.

Ezt a jó példát tartsd szem előtt, ne azt, hogy milyen zene lesz a temetéseden. Vagy még jobb: gondolj az ellenségeidre, hogy "na nehogymá' örüljenek, a *** (az eredeti kifejezés, amit írtam, fennakadt az oldal trágárságszűrőjén: képmutatásból jeles)". Vagy jó példa az a fickó, aki lezuhant a nevadai sivatagban, és amikor megkérdezték tőle, hogyan élte túl azt mondta, hogy arra gondolt, hogy nehogymár a válófélben lévő szivola felesége örökölje a pénzét... ;)

2014. febr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tintin2 válasza:
Nem az számít, hogy mekkora, hanem az, hogy hol van.
2014. márc. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!