Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánik, szorongás, félelem,...

Pánik, szorongás, félelem, depreszió már két éve ezekkel küzdök eredménytelenün. De ami a legdurvább és legjobban tönkre tesz és bele őrülök az a SZAPORA PULZUS! Valakinek van valami tapasztalata ami segítene?

Figyelt kérdés
Voltam kardio vizsgálaton 24h holter,szív uh,mellkas röntgen,teljes vérnép,pajzsmirigy,vesémet is részletesebben nézték a vérembe vizeletembe. Mitralis prolapsus,tachycardia szedjem a bizoprolol 5mg-ot és ennyi! A kardiologus egy szart se ért semmit nem mondott semmit a kezembe adta a papírjaim azt cső! Én meg szenvedjek! Szerintetek mien vizsgálatra kéne menjek még? Ami szapora sziverést okoz? Reggel ahogy kikelek az ágyból 120-130 a pulzusom 10-15 perc fs elmúlik! Ez is mitől lehet? Minden reggelem így kezdődik szörnyű!! Egy hete mentőt hívtünk mert 150 volt a pulzusom és halmozottan éreztem extrákat! Nagyon durva volt,mire kiért a nentő be vettem a gyógyszeremből,addigra jobban lettem! Nem értem,h béta blokkoló sem csillapítja csak miután reggel elmúlik ez az erős gyors pulzus utána 4-5 óráig kóma vagyok totál leviszi a vérnyomim, a pulzusom olyankor normál,de akkor meg azért nem vagyok jól mert tompa gyenge vagyok! 21 éves 170cm 50kg stresszes,dogányos lány vagyok! Tudom,hogy sokat stresszekek de nem akarok mindent streszre fogni. Szerintetek mien vizsgálatra mehetnék még? Tanácstalan vagyok! Mit tegyek,hogy jobban legyek?

2014. jan. 30. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Pánikbetegségre a legjobb gyógymód a pszichiáter. Minden más csak elodázza a gyógyulást. Nem csak gyógyszeres terápia létezik - meg kell keresni (ha a páciens elég erős és elbírja) az OKÁT annak, hogy miért szorong extrém mértékben és miért vannak pánikrohamai.
2014. jan. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Először is,ne félj!Én másfél éve küzdök szapora pulzussal,az első félévben a szobából nem mertem kilépni...folyamatos szorongás..mi van ha leáll stb..A lényeg h ne szedj szívgyógyszert,ha egészséges a szíved,én sem szedek,hiába gyors..tereld el a figyelmedet,sportolj!Próbálj meg leszokni..tudom,nehéz,még én sem tettem le..az orvosokkal meg ne törődj!Fiatal vagy,nem fognak veled foglalkozni..Tudom,én 20 vagyok szorongó pánikbeteg,xanaxot szedek,ami vagy megnyugtat vagy nem..de a pulzusomat nem viszi le..tehát ne aggódj!!
2014. nov. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!