Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Két éves kisfiam van aki...

Két éves kisfiam van aki harmadik hete meg van fázva, az antibiotikumok nem használnak, ordít ha gyógyszert kell bevennie, vagy kihányja. Belekeverve tejbe sem issza meg. Kérdésem, milyen homeopátiás szer van torokfájásra, fülfájásra?

Figyelt kérdés

2014. jan. 31. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
homeopátiás szert nem tudok ajánlani, de fülfájásra meleg só... én zokniba szoktam a sót beletenni és azt kötöm a saját fejemre is :) (bár lekopog évek óta nem volt rá szükségem :) ) 2 évesnél fülvédős sapkával fogatnám oda egész nap.. és egész éjszaka... (közbe-közbe persze meg kell melegíteni, mert kihűl.. (én mikróba simán betettem zoknistól) kifakasztja a fület... és rendbe jön... de úgy tudom lehet kapni direkt gyerekeknek való ilyen fülmelegítős sapkákat is... gyógyászati boltba érdeklődj... (vagy hátha lesz hozzászóló aki meg tudja mondani hol lehet olyat kapni:) )
2014. jan. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum nem használ vagy nem is veszi be?
2014. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Homeopatiaiinfo.hu oldalon tudsz kérdezni és szert keresni is. Így nem lehet tanácsolni csak, ha pontosan leirod a tüneteket.
2014. febr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hát fogadj el egy jó tanácsot antibiotikumot ne adj neki ha fáj a torka akkor STREPFENT AJÁNLOM NAGYON JÓ ÉS FINOM IS EGYSZERŰEN MOND AZT NEKI GOGY CUKORKA MERT VÉGÜLIS A STREPFEN AZ IS ÉS NAGYON FINOM KICSIT MENTOLOS ÉS NARANCS íZE VAN PRÓBÁLJÁTOK KI! Jobbulást neki!
2014. febr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok fajta van, de egyik sem ér többet a placebo hatásnál. Aki mást mond, az el akar adni valamit neked. Tipikusan homeopátis szert..
2014. febr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gondolom azóta virgonc a gyerek.

Azért az anyukától, ha játékosan, trükkösen csinálják, el kellene fogadnia a gyógyszert.

A homeopátia szerintem szélhámosság, én azzal nem hitegetném magam.

Eukaliptuszolajat kell párologtatni kevés rózsafaolajjal is, hogy kellemesebb legyen.

Ja, és ANYUKÁK, a szauna lenne a legjobb, de mit csináljunk, ha errefelé nem divat?

2016. márc. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!